Değişim & İade Şartları

Ürünü İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Askıbalat.com aracılığı ile satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren üç ( 3 ) günlük süre içinde neden belirterek değişim yapabilirsiniz (kargo ücreti size ait olacak şekilde) . Satın almış olduğunuz ürünlerimiz ile ilgili İADE İŞLEMİ YAPILMAMAKTADIR! Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

  

Ürün iade veya değişim süresi;

İade işlemi yapılamamakta ancak 3 iş günü içerisinde değişim işlemi yapabilirsiniz.

  

Ürün değişim talebi;

Neden belirterek, [email protected] mail adresine mesajla bildirmeniz gerekmektedir.

  

Ürün değişimi;

Ürün değişimi yapılabilmesi için mutlaka değişim yapacağınız ürünün kodunu ve yerine alacağınız ürünün kodunu bize [email protected] adresine mail atarak veya telefon ederek bildirmeniz gerekmektedir.

Telefon: 0530 126 74 76

  

Değişim yapılacak ürün;

Almış olduğunuz ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan faturası, kutusu, ambalajı ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde değişim kabul edilmeyecektir.

Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken ürün zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.

  

Değişim işlemlerinde kargo bedeli;

Müşteriye ( gelirken & giderken ) aittir. Karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Ürünlerin size ulaşması amacıyla ödediğiniz Kargo Ücreti ve değişim/iade için gönderdiğiniz siparişlerinizde tahsil edilen Kargo ücreti Hizmet Bedeli iade edilmemektedir. (Toplam 190₺)

  

Ürün değişim süresi;

Ürün zarar görmeden ve faturası elimize ulaştıktan en geç (7) iş günü içinde değişim işlemi yapılmaktadır.

  

Ürün değişim adresi;

Balat Mahallesi Faruk Baykal Caddesi B NO:2 B/D Nilüfer - Bursa

  

Online mağazamızdan almış olduğunuz ürünü sadece online mağazamızdan değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. Bu koşullar sadece online alışverişi içermektedir, mağaza alışverişlerinde geçerli değildir.

  

Sorunlu Ürünlerin değişim Koşulları

Askibalat.com aracılığı ile satın aldığınız her ürünü, teslim tarihinden itibaren 3 gün içerisinde ürün hasarlı olmamak şartı ile değişim talep edebilirsiniz.

Değişim için, satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.

Ambalajı açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir.

Ürünün faturası gönderilmemişse değişim kabul edilmez, değişim edilecek ürünlerin mutlaka ürün faturasının orijinali ile birlikte teslimi gerekmektedir.

Ürün değişimi, malın tarafınıza teslimini takip eden 3 günlük süre içerisinde ve yazılı şekilde yapılmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR