Anasayfa  ›  Kurumsal
Kurumsal
Askı Boutique, 25 Haziran 2016 tarihinde Bursa'da kurulmuştur. Butiğin kurucusu Burcu Öztürk, kurulduğu günden bu güne her zevke hitap eden geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Facebook, Instagram ve web sitesi üzerinden yasal ve güvenli bir şekilde satışlarına devam etmektedir.
 
Askı Boutique, Bursa Balat'ta bulunan mağazası ve Türkiye’nin dört bir köşesine ulaşan dağıtım sistemiyle binlerce müşterisine hizmet sunmaktadır.
 
İlk günden itibaren kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışı, yenilikçi yapısı ve dinamik kadrosu, trend yaratan kombinleri ile sektördeki yerini koruyan Askı Boutique,  sizin sayenizde  hızla büyümeye devam etmektedir.
 
Misyonumuz
 
Müşterilerimizin sürekli memnuniyeti için güvenilir, kaliteli ve doğru fiyatla ürün sağlayan bir firma olurken, çalışanlarımızın birbirlerine ve çevrelerine saygılı, geleceklerinden emin, sistemimizi ve kalitemizi geliştirmek adına sürekli bir eğitim ve iyileştirme içerisinde olmasını sağlamaktır.
 
Vizyonumuz
 
Kaliteli ürün üretip müşterilerimize her daim en iyi hizmet sunmak, sektördeki yerini her zaman koruyup öncü, yenilikçi ve daima ileri doğru bakmaktır.