Ödeme Seçenekleri

Güvenliğiniz bizim için önemli!
Online satış sitemizdeki ödeme işlemleriniz, iyzico ödeme sistemi ile bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknoloji şirketinin alt yapısıyla yürütülmekte ve güvenliğiniz üst seviyede tutulmaktadır.

  

Banka kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Banka kartı ile ödeme sağlayabilirsiniz. Banka kartları ile yapılan alışverişlerin iadesinde para iadesinin hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak daha uzun sürebilir. .

  

Kredi kartına taksit yapabilir miyim?

Bonus, Paraf Kart, Card Finans, World Card, Axess, Maximum, Advantage kredi kartları ile yapılan alışverişlerde taksit yapılabilmektedir.

  

Satın aldığım ürünü iade yaptıktan sonra Hediye Çekim tekrar hesabıma yüklenir mi?

Siparişinizde kullanmış olduğunuz Hediye Çek tutarınız tekrar hesabınıza yüklenmektedir.

  

3D Güvenli Ödeme nedir?

3D Güvenli Ödeme, internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş olan bir güvenlik sistemdir. İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dâhil olmak üzere üçüncü şahısla tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR